Hogar / Crystals / SXT22413DB07-16.000M
minImg
SXT22413DB07-16.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT22413DB07-16.000M
Descripción:
CRYSTAL 16.000MHZ 13 PF SMD
En stock : 25219
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 13pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 16 MHz