Hogar / Crystals / SXT22419DB07-19.200M
minImg
SXT22419DB07-19.200M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT22419DB07-19.200M
Descripción:
CRYSTAL 19.200MHZ 19PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 19pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 19.2 MHz