Hogar / Crystals / SXT32410FA17-24.000M
minImg
SXT32410FA17-24.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT32410FA17-24.000M
Descripción:
CRYSTAL 24.000MHZ 10 PF SMD
En stock : 8031
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 24 MHz