Hogar / Crystals / SXT32414AA17-20.000M
minImg
SXT32414AA17-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT32414AA17-20.000M
Descripción:
CRYSTAL 20.000MHZ 14 PF SMD
En stock : 10556
Guía del usuario
Load Capacitance 14pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 20 MHz