Hogar / Crystals / SXT32414AA38-19.200M
minImg
SXT32414AA38-19.200M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT32414AA38-19.200M
Descripción:
CRYSTAL 19.200MHZ 14PF SMD
En stock : 5490
Guía del usuario
Load Capacitance 14pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 19.2 MHz