Hogar / Crystals / SXT32417DB07-18.432M
minImg
SXT32417DB07-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT32417DB07-18.432M
Descripción:
CRYSTAL 18.432MHZ 17PF SMD
En stock : 3790
Guía del usuario
Load Capacitance 17pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 18.432 MHz