Hogar / Crystals / SXT3248EA07-19.6608M
minImg
SXT3248EA07-19.6608M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT3248EA07-19.6608M
Descripción:
CRYSTAL 19.6608MHZ 8PF SMD
En stock : 3000
Guía del usuario
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 19.6608 MHz