Hogar / Crystals / SXT3249BB27-37.400M
minImg
SXT3249BB27-37.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT3249BB27-37.400M
Descripción:
CRYSTAL 37.400MHZ 9PF SMD
En stock : 1500
Guía del usuario
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 37.4 MHz