Hogar / Crystals / SXT3249CA48-11.0592M
minImg
SXT3249CA48-11.0592M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT3249CA48-11.0592M
Descripción:
CRYSTAL 11.0592MHZ 9PF SMD
En stock : 1500
Guía del usuario
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 250 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 11.0592 MHz