Hogar / Crystals / SXT83418BB07-24.576M
minImg
SXT83418BB07-24.576M
Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT83418BB07-24.576M
Descripción:
CRYSTAL 24.576M 18PF SMD
En stock : 900
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series SXT834
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 5.5mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 24.576 MHz