SZ1005F330TF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Producto No:
SZ1005F330TF
Descripción:
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 400mOhm
Impedance @ Frequency 33 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.026" (0.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series SZ
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 300mA