T10B080E
Littelfuse Inc.
Producto No:
T10B080E
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Paquete:
DO-201AE
Descripción:
THYRISTOR SIBOD 80V 100A DO201AD
Guía del usuario
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 100 A
Current - Hold (Ih) 180 mA
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-201AE
Voltage - Off State 70V
Series SIDACtor®
Current - Peak Pulse (8/20µs) 250 A
Package / Case DO-201AE, Axial
Voltage - On State 4 V
Mfr Littelfuse Inc.
Capacitance 60pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 125V