T200F-020.0M
Connor Winfield
Producto No:
T200F-020.0M
Fabricante:
Connor Winfield
Descripción:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ LVCMOS
En stock : 175
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Frequency Stability ±200ppb
Current - Supply (Max) 2.1mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series T200
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz