T7YA222MB40
Vishay Sfernice
Producto No:
T7YA222MB40
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
TRIMMER 2.2K OHM 0.5W PC PIN TOP
En stock : 87
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Termination Style PC Pins
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Round - 0.276" Dia (7.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 2.2 kOhms
Series T7
Power (Watts) 0.5W, 1/2W