Switch Components
Producto No:
TA2-1F-AC-6
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VAC SPDT ON-OFF-ON, SCREW, 15/32
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.978
$4.978
10
$4.76235
$47.6235
25
$4.56684
$114.171
50
$4.4764
$223.82
100
$4.32345
$432.345
250
$4.00995
$1002.4875
500
$3.344
$1672
1000
$3.05995
$3059.95
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | - |
| Bushing Thread | 15/32-32 |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Standard Round |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 12A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Actuator Length | 16.50mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TA2 |
| Switch Function | On-Off-On |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Switch Components |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TA2-1F |