TA45-ABFRFJ17C0
SCHURTER Inc.
Producto No:
TA45-ABFRFJ17C0
Current Rating (Amps) 1.7A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V