Hogar / Circuit Breakers / TA45-ABFXTJ14C0-AZM10
minImg
TA45-ABFXTJ14C0-AZM10
SCHURTER Inc.
Producto No:
TA45-ABFXTJ14C0-AZM10
Current Rating (Amps) 1.4A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V