Hogar / Circuit Breakers / TA45-ABFXTJ18C0-AZM11
minImg
TA45-ABFXTJ18C0-AZM11
SCHURTER Inc.
Producto No:
TA45-ABFXTJ18C0-AZM11
Current Rating (Amps) 1.8A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V