Hogar / Circuit Breakers / TA45-ABFXTJ19C0-AZM02
minImg
TA45-ABFXTJ19C0-AZM02
SCHURTER Inc.
Producto No:
TA45-ABFXTJ19C0-AZM02
Current Rating (Amps) 1.9A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V