Hogar / Circuit Breakers / TA45-ABFXTJ19C0-AZM12
minImg
TA45-ABFXTJ19C0-AZM12
SCHURTER Inc.
Producto No:
TA45-ABFXTJ19C0-AZM12
Fabricante:
SCHURTER Inc.
Descripción:
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
Guía del usuario
Actuator Type Rocker
Approval Agency CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077
Current Rating (Amps) 1.9A
Mounting Type Panel Mount, Snap-In
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V