TAP225K010SCS
KYOCERA AVX
Producto No:
TAP225K010SCS
Descripción:
CAP TANT 2.2UF 10% 10V RADIAL
En stock : 914
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.177" Dia (4.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 13Ohm
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 2.2 µF