TB1-30A080H
DIT
Producto No:
TB1-30A080H
Fabricante:
DIT
Descripción:
EMC/EMI, LINE FILTER 30A CHASSIS
En stock : 24
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, cCSAus, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series TB1
Mfr DIT
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 30 A
Voltage - Rated DC 250V