TB6-4250BC62
DIT
Producto No:
TB6-4250BC62
Fabricante:
DIT
Descripción:
EMC/EMI, LINE FILTER 250A CHASSI
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Post
Approval Agency CE, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series TB6-2/4
Mfr DIT
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 440 V
Voltage - Rated AC -
Current 250 A