TBA-40H443A
DIT
Producto No:
TBA-40H443A
Fabricante:
DIT
Descripción:
EMC/EMI, LINE FILTER 40A CHASSIS
En stock : 28
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CE, CSA, ENEC, SEMKO
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series TBA
Mfr DIT
Filter Type Single Phase
Package Box
Voltage - Rated AC 250V
Current 40 A
Voltage - Rated DC 250V