TCH9157M035W0055C
KYOCERA AVX
Producto No:
TCH9157M035W0055C
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
CAP TANT POLY 150UF 35V SMD
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code -
Height - Seated (Max) 0.333" (8.45mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.492" W (12.00mm x 12.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100kHz
Ratings COTS
Series TCH
Type Hermetically Sealed
Package / Case Nonstandard
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 150 µF