TCM0806G-151-2P
TDK Corporation
Producto No:
TCM0806G-151-2P
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
CMC 50MA 2LN 150 OHM SMD
En stock : 6753
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 3.5Ohm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Height (Max) 0.018" (0.45mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series TCM-G
Voltage Rating - DC 10V
Package / Case 0302 (0806 Metric), 4 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 50mA