TCMIX334AT
Cal-Chip Electronics, Inc.
Producto No:
TCMIX334AT
Descripción:
TANT 20% 50V .33UF A CASE STD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm
Mfr Cal-Chip Electronics, Inc.
Capacitance 0.33 µF