STMicroelectronics
Producto No:
TDA7391LV
Fabricante:
Paquete:
Multiwatt-11 (Vertical, Bent and Staggered Leads)
Lote:
-
Descripción:
IC AMP AB MONO 45W MULTIWATT-11
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.8995
$5.8995
10
$5.2991
$52.991
25
$5.00954
$125.2385
100
$4.341595
$434.1595
250
$4.118972
$1029.743
500
$3.695956
$1847.978
1000
$3.150675
$3150.675
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 45W x 1 @ 3.2Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Multiwatt-11 (Vertical, Bent and Staggered Leads) |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | Multiwatt-11 (Vertical, Bent and Staggered Leads) |
| Voltage - Supply | 6V ~ 18V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Features | Depop, Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Package | Tube |
| Base Product Number | TDA7391 |