TE150B10RJ
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
TE150B10RJ
Descripción:
RES CHAS MNT 10 OHM 5% 150W
En stock : 7
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 10 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 150W