TE2000B68RJ
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
TE2000B68RJ
Descripción:
RES CHAS MNT 68 OHM 5% 2000W
En stock : 31
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 2.362" Dia x 20.079" L (60.00mm x 510.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 68 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 2000W