TE500B27RJ
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
TE500B27RJ
Descripción:
RES CHAS MNT 27 OHM 5% 500W
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.969" Dia x 12.441" L (50.00mm x 316.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 27 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 500W