TE50B1K0J
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
TE50B1K0J
Descripción:
RES CHAS MNT 1K OHM 5% 50W
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.102" Dia x 4.016" L (28.00mm x 102.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 1 kOhms
Series TE, CGS
Power (Watts) 50W