TE600B270RJ
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
TE600B270RJ
Descripción:
RES CHAS MNT 270 OHM 5% 600W
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.575" Dia x 13.583" L (40.00mm x 345.00mm)
Temperature Coefficient ±440ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 270 Ohms
Series TE, CGS
Power (Watts) 600W