TE80B2K7J
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
TE80B2K7J
Descripción:
TE 80W 2K7 5% BRACKET
En stock : 9
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 2.520" (64.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.102" Dia x 5.984" L (28.00mm x 152.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets
Resistance 2.7 kOhms
Series TE
Power (Watts) 80W