TESDE12V
Taiwan Semiconductor Corporation
Producto No:
TESDE12V
Paquete:
0503
Descripción:
0503, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC
Guía del usuario
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1A
Applications USB
Capacitance @ Frequency 12pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 13V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 25W
Product Status Active
Supplier Device Package 0503
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25V
Package / Case 0503 (1308 Metric)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V