TFCR0402-16W-E-1302BT
Venkel
Producto No:
TFCR0402-16W-E-1302BT
Fabricante:
Venkel
Paquete:
0402
Descripción:
RES 13K OHM 0.1% 1/16W 0402
En stock : 190000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 13 kOhms
Series TFCR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W