TFD58W26MW
Toshiba Semiconductor and Storage
Producto No:
TFD58W26MW
Descripción:
LCD 5.8INCH 400X234 WQVGA
Guía del usuario
Touchscreen -
Viewing Area 127.20mm W x 71.80mm H
Dot Pixels 400 x 234
Display Mode Transmissive
Product Status Discontinued at Digi-Key
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 5.8" (147.32mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight CCFL
Background Color -
Mfr Toshiba Semiconductor and Storage
Dot Size -
Package Box
Interface Composite
Dot Pitch 0.32mm W x 0.31mm H