TFL0816-22N
Susumu
Producto No:
TFL0816-22N
Fabricante:
Susumu
Paquete:
0603 (1608 Metric)
Descripción:
FIXED IND 22NH 250MA 1.5 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 200 MHz
Q @ Freq 15 @ 300MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 22 nH
Series TFL
Type Thin Film
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 2GHz