TG.22.0152
Taoglas Limited
Producto No:
TG.22.0152
Fabricante:
Taoglas Limited
Descripción:
TG.22 3G/2G CELLULAR CONNECTOR M
Guía del usuario
Frequency Range 800MHz ~ 2.2GHz
Applications CDMA, DCS, EDGE, GPRS, HSPA, PCS, UMTS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination RP-SMA Male
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 1.764" (44.80mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Cellular
VSWR 2.3
Series -
Antenna Type Whip, Right Angle
Frequency (Center/Band) 1.5GHz
Power - Max 20 W
Mfr Taoglas Limited
Features -
Return Loss -
Package Bag
Gain 0dBi
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)