THM 15-4822WI
Traco Power
Producto No:
THM 15-4822WI
Fabricante:
Traco Power
Descripción:
DC DC CONVERTER +/-12V 15W
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -12V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 5 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.40" H (40.6mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 625mA, 625mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 18V
Series THM 15WI (15W)
Power (Watts) 15 W
Type Isolated Module
Package / Case 5-DIP Module
Efficiency 88.5%