Hogar / Thyristors / TISP3145H3SL
minImg
TISP3145H3SL
Bourns Inc.
Producto No:
TISP3145H3SL
Fabricante:
Bourns Inc.
Paquete:
3-SIP
Descripción:
THYRISTOR 120V 300A RADIAL 3LEAD
Guía del usuario
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 100 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 3-SIP
Voltage - Off State 120V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 300 A
Package / Case 3-SIP
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 74pF
Number of Elements 2
Voltage - Breakover 145V