Hogar / Thyristors / TISP4165H3LM
minImg
TISP4165H3LM
Bourns Inc.
Producto No:
TISP4165H3LM
Fabricante:
Bourns Inc.
Paquete:
DO-92
Descripción:
THYRISTOR 135V 300A TO226-2
Guía del usuario
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 100 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-92
Voltage - Off State 135V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 300 A
Package / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 74pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 165V