Hogar / Thyristors / TISP4165M3LMFR
minImg
TISP4165M3LMFR
Bourns Inc.
Producto No:
TISP4165M3LMFR
Fabricante:
Bourns Inc.
Paquete:
DO-92
Descripción:
THYRISTOR 135V 220A TO226-2
Guía del usuario
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-92
Voltage - Off State 135V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 220 A
Package / Case TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 65pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 165V