Hogar / Tactile Switches / TL1105EF250Q7.3RED
minImg
TL1105EF250Q7.3RED
E-Switch
Producto No:
TL1105EF250Q7.3RED
Fabricante:
E-Switch
Descripción:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
En stock : 23558
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Ingress Protection -
Actuator Length, Right Angle -
Product Status Active
Actuator Orientation Top Actuated
Operating Force 250gf
Mfr E-Switch
Illumination Non-Illuminated
Features -
Contact Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Illumination Type, Color -
Switch Travel 0.25mm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Actuator Height off PCB, Vertical 7.30mm
Termination Style PC Pin
Actuator Type Standard
Circuit SPST-NO
Outline 6.00mm x 6.00mm