TL2230OAF100
E-Switch
Producto No:
TL2230OAF100
Fabricante:
E-Switch
Descripción:
SWITCH PB DPDT 0.1A 30V
Guía del usuario
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Actuator Type Plunger for Cap
Panel Cutout Dimensions -
Current Rating (Amps) 100mA (DC)
Circuit DPDT
Mounting Type Through Hole
Mechanical Life -
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TL2230
Voltage Rating - DC 30 V