TLM2HER01JTE
TE Connectivity Passive Product
Producto No:
TLM2HER01JTE
Paquete:
2010
Descripción:
RES 0.01 OHM 5% 3/4W 2010
En stock : 104
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.029" (0.73mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 10 mOhms
Series TLM, CGS
Power (Watts) 0.75W, 3/4W