TLR2BPDTD5L00F75
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
TLR2BPDTD5L00F75
Descripción:
RES 5M OHM 1% 1.5W 1206
En stock : 2869
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.032" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 5 mOhms
Series TLR
Power (Watts) 1.5W