TLRH3APTTE12L0F
KOA Speer Electronics, Inc.
Producto No:
TLRH3APTTE12L0F
Paquete:
2512
Descripción:
RES 12M OHM 1% 5W 2512
En stock : 10490
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 12 mOhms
Series TLRH
Power (Watts) 5W