TMOV14R200E
Littelfuse Inc.
Producto No:
TMOV14R200E
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
VARISTOR 314V 6KA DISC 14MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 283 V
Capacitance @ Frequency 630 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 314 V
Varistor Voltage (Max) 345 V
Series TMOV®
Energy 75J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 200 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 260 V