TMOV25SP140E
Littelfuse Inc.
Producto No:
TMOV25SP140E
Descripción:
VARISTOR 220V 20KA SQUARE 25MM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 198 V
Capacitance @ Frequency 2500 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 220 V
Varistor Voltage (Max) 242 V
Series TMOV® 25S
Energy 210J
Package / Case Square 25mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 140 V
Package Bulk
Maximum DC Volts 180 V